Пушич: Я хочу, щоб Бондаренко зростав і робив різницю у кожному матчі

Керманич Шахтаря висловився про підсумки гри з Оболонню і гол Артема в другому матчі поспіль.

Керманич Шахтаря Маріно Пушич поділився думками після розгрому Оболоні.

За словами спеціаліста, "гірники" достатньо погано діяли в обороні в першому таймі.

"Так, загалом я задоволений. Думаю, ми зіграли дуже достойну гру, перемогли 4:0, не зустрівши особливих проблем. Те, чим я був незадоволений – це 1-й тайм у нашому виконанні, що стосується гри саме без м’яча.

Але загалом ми контролювали гру, не зіткнулися з великими проблемами. Тому, як я наголосив, це дуже достойна гра в нашому виконанні. І я, звичайно, також цілком задоволений результатом.

Я завжди намагаюся грати не скажу, що в ідеальну гру, але настільки чудову, наскільки це можливо що стосується гри без м’яча. Ми зберігали наш рівень організації в захисній стадії, однак у 1-му таймі, як на мене, ми були не зовсім ідеальними в тому розумінні, в якому я хотів.

Однак якщо розглядати матч загалом, ми перемогли 4:0, і зараз як головний тренер я буду цілитися на покращення цього результату".

Пушич також висловився про гру Артема Бондаренка, який забиває в другому матчі поспіль.

"Чудовий гол. Якби він забив ще раз – було б взагалі неймовірно. У нього був дуже гарний момент у 1-му таймі, щоб відзначитися дублем. Як усі наші гравці, він відзначається надзвичайно високою віддачею та рівнем роботи на тренуваннях.

Як я зазначав у попередніх інтерв’ю та пресконференціях, якщо він продовжить зберігати стабільність свого розвитку, він виросте в неймовірного гравця. Ми всі знаємо його як гравця з неймовірним набором особистих якостей.

Я хочу, щоб він зростав і був постійно тим гравцем, який робить різницю в кожному матчі. Саме від нього залежить, наскільки він буде витримувати цей рівень, – сказав Пушич.

Нагадаємо, після 7 турів у Шахтаря 12 очок і матч в запасі.