Пихаленок далеким ударом покарав воротаря Ворскли за помилку на виході

Хавбек вразив порожні ворота.
Олександр Піхальонок / Getty Images

У рамках відкладеного матчу четвертого туру УПЛ, Динамо та Ворскла зустрілися на стадіоні імені Валерія Лобановського у Києві.

Динамо здобуло перемогу з рахунком 3:1 завдяки голам, забитим Браяном Себальосом, Олександром Караваєвом та Олександром Піхальонком. Особливо запам'ятався гол Піхальонка, який став справжньою окрасою матчу.

У першу хвилину доданого до другого тайму часу воротар Ворскли Павло Ісенко вирішив вийти з воріт, щоб перехопити передачу супротивника. Однак, його перший дотик м'яча виявився невдалим, і м'яч потрапив до Пихаленка.

Півзахисник Динамо вирішив скористатися ситуацією і завдав удару з дальньої дистанції. М'яч пролетів над усіма гравцями і влучив у порожні ворота Ворскли.