Кривбас розгромив Металіст 1925

Завершився матч чемпіонату України.
Кривбас / Кривбасс

У неділю, 28 квітня, в рамках 26-го туру української Прем'єр-ліги футбольний клуб Кривбас на своєму домашньому стадіоні здобув перемогу над Металістом 1925 з рахунком 3:0.

Команда під керівництвом Юрія Вернидуба забила усі три голи у першому таймі, забезпечивши собі впевнену перевагу над суперником. Максим Задерака відкрив рахунок уже на п'ятій хвилині матчу, пробивши у центрі штрафного майданчика після передачі.

До кінця першого тайму криворіжці збільшили свою перевагу, забивши два голи з різницею в п'ять хвилин. Артур Микитишин на 38-й хвилині головою замкнув подачу з правого флангу від Дениса Кузика, а потім Максим Лунєв забив третій гол. У другому таймі рахунок не змінився.

Після цього матчу, Кривбас з 54 очками посідає третє місце у турнірній таблиці УПЛ, тоді як Металіст 1925 з 19 балами перебуває на останньому місці.