Рух комфортно обіграв Верес

Завершився матч чемпіонату України.
Рух - Верес / УПЛ

У суботу, 27 квітня, на стадіоні Арена Львів завершився перший ігровий день 26-го туру Української Прем'єр-ліги між Рухом та Вересом.

У середині першого тайму гостьова команда відкрила рахунок завдяки автоголу Богдану Слюбику, гравцю господарів поля. Незважаючи на те, що до перерви Рух не зміг відігратися, вони зробили це одразу після початку другого тайму. Цікаво, що знову забив Слюбік, але цього разу у ворота.

Через десять хвилин після цього Таллес привів Рух вперед, а ще через шість хвилин Ярослав Карабін збільшив перевагу своєї команди до двох голів.

Після цього обидві команди знизили темп і матч завершився з рахунком 3:1 на користь Руху.

Ця перемога дозволила Руху наблизитися на одне очко до Дніпра-1, який посідає четверте місце. Верес залишився на 14-му місці з 20 очками.