Верес зіграв внічию з Дніпром-1

Команди поділили між собою очки.

У неділю, 21 квітня, в рамках 25 туру УПЛ Верес приймав Дніпро-1. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Вже у першому таймі команди обмінялися забитими голами. Віталій Дахновський відзначився на 19 хвилині, а на 33-й Володимир Адамюк відновив паритет на табло.

Джерело: УПЛ

У другому таймі гості спробували перехопити ініціативу, спробувавши вирвати перемогу, проте матч там завершився внічию 1:1.

Таким чином, після 25 турів УПЛ Верес посідає 13-те місце у турнірній таблиці з 20-ма балами, а Дніпро-1 йде четвертим, набравши 45 очок.