Динамо обіграло на виїзді Зорю у перенесеному турі УПЛ

Кияни увірвалися до трійки лідерів чемпіонату.

У четвер, 4 квітня, в рамках перенесеного шостого туру УПЛ «Зоря» зустрічалася з «Динамо». Матч завершився перемогою гостей із рахунком 3:0.

У першому таймі кияни змогли двічі влучити у ворота луганського клубу. Спочатку відзначився Олександр Андріївський, а згодом Владислав Кабаєв неймовірним дальнім ударом подвоїв перевагу своєї команди.

Джерело: УПЛ

У другій половині гри на поле вийшов Андрій Ярмоленко, який за сім хвилин на полі відзначився результативною передачею на Володимира Бражка.

За 20 провалених турів УПЛ Зоря зуміла набрати 22 бали і зайняти 12-е місце, а Динамо піднялося на третій рядок із 44-ма очками.