Шахтар розгромив Чорноморець та вийшов у фінал Кубка України

Доля другої путівки вирішиться завтра.
Шахтар Донецьк / fcshakhtar.com

У півфіналі Кубка України з футболу, який пройшов 3 квітня, Шахтар здобув перемогу над Чорноморцем із рахунком 4:1.

Георгій Судаков, півзахисник Шахтаря, став зіркою матчу, забивши два голи та зробивши одну результативну передачу. Судаков забив на 52-й та 79-й хвилинах, а його асист був на 12-й хвилині.

Чорноморець відповів лише одним голом, забитим Андрієм Штогріном у середині першого тайму.

Перемога дозволила Шахтарю пройти у фінал Кубка України, де він зустрінеться з переможцем пари Полісся – Ворскла.