Дніпро-1 знову втратив очки, тепер не обіграли ЛНЗ

Господарі виявилися дуже непоступливими.

У вівторок, 12 березня, ЛНЗ приймав у Ковалівці Дніпро-1.

ЛНЗ почав дуже бадьоро, одразу зв'язав гостей по руках і ногах і оформив пару непоганих моментів. У Волинця було чимало роботи в першому таймі і він з нею впорався на ура.

Одразу зі свисток на другий тайм ЛНЗ провів відмінну атаку, але у відповідь отримав гол. Пеньков, замикаючи простріл, влучив у Гуцуляка, а Філіппов з відскоку відкрив рахунок. Господарі відповіли вже через 10 хвилин, Саліху замкнув класну передачу Бара.

Господарі знову натиснули, і знову Волинцю довелося виручати свою команду, ще й Шестаков пробачив головою майже впритул. Дніпро-1 намагався огризнутися, але не особливо вдало. Матч завершився нічиєю 1:1.