Ворскла у вольовому стилі обіграла Верес

Дебютна перемога Долганського як головний тренер команди.
Ворскла - Верес / УПЛ

У суботу, 2 березня, у рамках 19-го туру української Прем'єр-ліги футбольний клуб Ворскла на своєму домашньому стадіоні зустрівся з командою Верес.

Під керівництвом нового тренера Сергія Долганського, Ворскла здобула свою першу перемогу, обігравши Верес із рахунком 2:1.

У першому таймі команда Верес забила перший гол завдяки зусиллям Марка Мрвальєвіча. Однак, у другому таймі Ворскла зуміла відігратися і здобути перемогу завдяки двом голам, забитим Сергієм М'якушком.

Після цього матчу Ворскла з 26 очками посідає сьоме місце у турнірній таблиці УПЛ, тоді як Верес перебуває на передостанній, 15-й позиції, маючи лише 12 балів.