Динамо на своєму полі мінімально обіграло Чорноморець
У суботу, 2 березня, київське Динамо на своєму полі приймало одеський Чорноморець.
На початку матчу столичний клуб двічі міг відкрити рахунок, проте везіння було на боці Чорноморця. Після бурхливого старту гра стабілізувалася, і команди почали акуратно вивчати тактику суперника обмінюючись півшансами.
Незабаром «Динамо» впевнено взяло ініціативу до своїх рук. Спочатку Ванат ударив по перекладині, а потім Шепелєв на добиванні після свого удару відкрив рахунок.
У другому таймі Чорноморець почав з активних атак, але жодна з них не призвела до голу. Воротар гостей Варакута мав багато роботи, але успішно впорався з усіма загрозами. У підсумку єдиний гол Шепелєва став вирішальним у цьому матчі.
Статистика матчу 19-го туру чемпіонату України між Динамо і Чорноморцем виглядає наступним чином:
Динамо — Чорноморець 1:0
Гол: Шепелєв, 37
Володіння м'ячем: 57% – 43%
Удари: 17 - 7
Удари у ворота: 8 - 5
Кутові: 6 - 1
Фоли: 17 - 10
Атаки: 114 - 71
Динамо: Бущан - Вівчаренко, Попов, Міхавко, Караваєв (Тимчик, 89) - Бражко, Шапаренко, Шепелєв (Андріївський, 75), Волошин, Кабаєв (Беніто, 89) - Ванат (Супряга, 7
Чорноморець: Варакута - Бадібанга, Салюк, Гучек, Брагару - Васильєв (Іпалібо, 75), Кузик (Присяжнюк, 89), Авагімян - Щогрин, Бойчук, Ієде (Зе Гомес, 75).