Винні повітряні тривоги: Пушич прокоментував нічию Шахтаря та Олександрії

Наставник пояснив поганий матч у виконанні своєї команди.
Маріно Пушич / ФК Шахтер Донецк

Маріно Пушич, головний тренер футбольного клубу Шахтар, прокоментував нічийний результат матчу проти Олександрії (0:0) у рамках українського чемпіонату.

На його думку, переривання гри через повітряні тривоги та неякісний стан газону відіграли роль у результаті зустрічі.

"Дві причини зробили матч складним. По-перше, обставини гри, з якими стикався і суперник. Це був довгий і важкий день. По-друге, стан газону не дозволяв нам грати так, як ми хотіли. На такому полі легко втратити м'яч. Але ми намагалися дотримуватися нашого стилю гри, коли газон став вологішим за останні 15 хвилин після перерви, це був, мабуть, наш найкращий момент у грі.

Ми створили 2-3 моменти та добре контролювали м'яч. Нам не вистачило успіху та правильних рішень у фінальній фазі атаки, щоб забити заслужений гол", - поділився Пушич на UPL.TV.

У поточному рейтингу УПЛ Шахтар займає четверте місце, відстаючи від лідера - Кривбасу на п'ять очок.