Олександрія наприкінці матчу змогла вирвати нічию у Шахтаря

Донецький клуб упустив можливість здобути три очки.
Шахтар - Олександрія / Getty images

У суботу, 29 жовтня, у рамках 10 туру УПЛ Шахтар приймав Олександрію. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.

Команди вже у першому таймі змогли роздрукувати один одному ворота. На гол Андрія Цурікова Шахтар відповів забитим м'ячем Богдана Михайличенка.

На початку другої половини зустрічі захисник донецького клубу Лукас Тейлор отримав видалення, залишивши свою команду в меншості. Ця подія не завадила господарям забити ще один гол, щоб вийти вперед і наблизитись до перемоги.

Зіпсував тріумфальний настрій Шахтарю Олександр Демченко, який своїм голом на 87-й хвилині приніс нічию своїй команді.

Шахтар - Олександрія 2:2
Голи: Михайличенко, 42, Мудрік, 82 - Цуріков, 5, Демченко, 87

Шахтар: Трубін – Л. Тейлор, Кривцов, Бондар, Михайличенко – Степаненко (Матвієнко, 62) – Зубков (Петряк, 67), Бондаренко (Судаков, 61), Назаріна, Мудрік – Сікан (Траоре, 62).

Олександрія: Білик – Мірошниченко, Мельник, Бабогло, Цуріков – Демченко, Рибалка (Волошин, 85), Дрішлюк (Ковалець, 64) – Калитвинцев, Кожушко (Шулянський, 73), Третьяков.

Попередження: Л. Тейлор - Дрішлюк, Демченко, Бабогло, Кожушко

На 56-й хвилині був вилучений Лукас Тейлор (Шахтар) (друге попередження).