Дубль Буяльського приніс Динамо розгромну перемогу над Рухом

Незважаючи на оголошену повітряну тривогу, матч було дограно, а рахунок було доведено до розгромного.
Динамо Київ / ФК Динамо Киев

У Києві на НСК Олімпійський завершився поєдинок шостого туру Української Прем'єр-ліги між Динамо та Рухом. Господарі поля здобули розгромну перемогу з рахунком 3:0.

Під завісу першого тайму своїм першим голом відзначився Віталій Буяльський. Ближче до середини другої половини хавбек киян оформив дубль.

На початку тайму через пошкодження не зміг дограти матч Денис Бойко. Замість воротаря киян вийшов Руслан Нещерет.

На 80-й хвилині в Києві було оголошено повітряну тривогу, яка зупинила матч на тривалий час. Одразу після поновлення гри Олександр Тимчик довів рахунок до розгромного.

Перемога дозволила команді Мірчі Луческу піднятись на восьме місце таблиці, маючи в активі дев'ять очок.

Динамо - Рух 3:0
Голи: Буяльський, 43, 60, Тимчик, 81

Динамо Київ: Бойко (Нещерет, 54) - Тимчик, Забарний, Сирота, Вівчаренко - Буяльський, Сидорчук (Андрієвський, 84), Шепелєв - Циганков (Караваєв, 83), Бєсєдін (Ванат, 78), Кабаєв (Гармаш, 55).

Рух: Паньків - Роман, Слюсар, Дідик, Лях (Мисик, 69) - Довгий (Слюбик, 81), Сапуга - Б. Бойчук (Карабін, 81), Таллес (Притула, 64), Соломон-Отабор (Руніч, 80) - Климчук.

Попередження: Роман, Довгий.