Реал переміг Атлетіко в мадридському дербі

Королівський клуб повернувся на вершину турнірної таблиці Ла Ліги, обійшовши Барселону.
Реал здобув перемогу над Атлетіко / Getty Images

У неділю, 18 вересня, у рамках шостого туру чемпіонату Іспанії відбулося мадридське дербі, в якому Атлетіко приймав на своєму полі Реал.

Підопічні Карло Анчелотті зуміли здобути над опонентом виїзну перемогу з рахунком 2:1 та зі стовідсотковим показником набраних очок знову вийшли в лідери Ла Ліги.

Королівський клуб ще в першому таймі зміг забезпечити собі комфортну перевагу в два м'ячі. На 18-й хвилині відзначився Родріго, а на 36-й хвилині ще один результативний удар на свій рахунок записав Федеріко Вальверде.

"Матрацники" зуміли відіграти один м'яч лише під кінець зустрічі зусиллями Маріо Ермосо, який вийшов на заміну, а в компенсований час ще й встиг заробити вилучення.

Реал із 18 набраними очками після шести матчів повернувся на перше місце у турнірній таблиці Ла Ліги, обійшовши Барселону на два бали. Атлетіко з десятьма пунктами розмістився на сьомій позиції.

Атлетіко - Реал 1:2

Голи: Ермосо, 83 - Родріго, 18, Вальверде, 36

Атлетіко: Облак - Феліпе, Вітсель, Рейнілду - Льоренте, де Пауль (Мората, 62), Кондогбія (Сауль, 81), Коке (Корреа, 73), Карраско (Ермосо, 72) - Грізманн, Жоау Фелікс (Матеус Кунья, 62)

Реал: Куртуа - Карвахаль, Мілітао, Алаба, Менді (Рюдігер, 75) - Модріч (Камавінга, 82), Чуамені, Кроос (Асенсіо, 86) - Вальверде, Родріго (Себальос, 86), Вінісіус

Попередження: Рейнілду, 28, Коке, 63, Ермосо, 89 - Менді, 33, Карвахаль, 89

Вилучення: Ермосо, 90+1