Аргентина не втримала перемогу над Еквадором, але впоралася в серії пенальті з промахом Мессі

"Альбіселесте" стали першими півфіналістами Копа Америка-2024.

У ніч на п'ятницю, 5 липня, було зіграно перший чвертьфінальний матч Копа Америка-2024, у якому зустрічалися збірні Аргентини та Еквадору.

Аргентинці вийшли вперед на 35-й хвилині, коли після подачі кутового відзначився Лісандро Мартінес. Еквадорці могли зрівняти рахунок у середині другого тайму, проте Енер Валенсія не реалізував пенальті, влучивши у стійку. Усе ж еквадорцям вдалося вирвати нічию - у компенсований до матчу час Кевін Родрігес після подачі в штрафний майданчик головою переправив м'яч у дальній кут і перевів поєдинок у серію пенальті.

Першим виконати удар з одинадцятиметрової позначки взявся Ліонель Мессі, але сконфузився. Капітан "альбіселесте" вирішив виконати паненку, проте відправив м'яч у перекладину. Утім, після воротар Еміліано Мартінес відбив два перші удари еквадорців, а аргентинці в підсумку святкували успіх із рахунком 4:2.

У півфіналі Аргентина зіграє проти переможця пари Венесуела - Канада.

Аргентина - Еквадор 1:1 (пен. 4:2)

Голи: Лісандро Мартінес, 35 - Родрігес, 90+1

На 62-й хвилині Валенсія не реалізував пенальті.

Аргентина: Еміліано Мартінес - Тальяфіко, Лісандро Мартінес (Отаменді, 78), Ромеро, Моліна (Монтіель, 90+5) - Макаллістер, Фернандес (Ло Чельсо, 78), Де Пауль, Гонсалес - Лаутаро Мартінес (Альварес, 65), Мессі

Еквадор: Домінгес - Інкап'є, Пачо, Торрес, Пресіадо - Груесо (Ебоа, 80), Сарм'єнто (Родрігес, 76), М. Кайседо, Франко (Х. Кайседо, 87), Паес (Мінда, 76) - Валенсія (Мена, 80)

Попередження: Гонсалес, Тальяфіко - Валенсія, М. Кайседо.