Дубль Вінісіуса допоміг Бразилії розгромити Парагвай на Копа Америка-2024

"Селесао" здобули першу перемогу на груповому етапі турніру.

У ніч з 28 на 29 червня в американському Лас-Вегасі відбувся матч другого туру групи D Копа Америка-2024 між збірними Парагваю та Бразилії.

"Селесао" реабілітувалися після непереконливого старту на турнірі у вигляді нульової нічиєї з Коста-Рикою та розгромили суперника з рахунком 4:1.

На 31-й хвилині Лука Пакета не реалізував пенальті, проте згодом ще до перерви бразильці забезпечили собі перевагу в три м'ячі завдяки дублю Вінісіуса Жуніора та результативному удару Савіо.

На початку другого тайму Парагвай скоротив відставання, але Пакета з другої спроби з пенальті знову збільшив розрив у рахунку до розгромного. Парагвайська збірна ще й догравала матч у меншості.

Джерело: Getty Images

Бразилія після двох матчів із чотирма очками посідає друге місце у групі. Лідирує в квартеті Колумбія, яка в іншому матчі туру розгромила Коста-Рику 3:0 і з шістьма балами забезпечила собі вихід у чвертьфінал.