Аргентина стартувала на Копа Америка з перемоги над Канадою

Ліонель Мессі та компанія без проблем здобули перші очки на турнірі.

У ніч проти п'ятниці, 21 червня, відбувся матч-відкриття Копа Америка-2024, в якому збірна Аргентини зустрічалася з Канадою.

"Небесно-блакитні" протягом усього першого тайму не знали, як підійти до воріт суперника та вийти вперед, але після тактичних змін у перерві підопічні Ліонеля Скалоні вже на 49-й хвилині вийшли вперед.

Джерело: Getty Images

Другий гол припав уже наприкінці гри. Ліонель Мессі знайшов своїм пасом Лаутаро Мартінеса, який не мав права на помилку в такому небезпечному моменті, пробивши низом повз голкіпера.

Таким чином, чинні чемпіони турніру стартували з впевненої перемоги у своїй групі з рахунком 2:0. У наступному матчі Аргентині протистоятиме Чилі.