Голи Мессі та Суареса допомогли Інтер Маямі здобути перемогу в матчі МЛС

Аргентинець ще й записав на свій рахунок результативну передачу.

У ніч проти неділі, 14 квітня, Інтер Маямі у матчі регулярного чемпіонату МЛС зустрічався на виїзді зі Спортінг Канзас-Сіті.

Команда Херардо Мартіно зуміла здобути перемогу з рахунком 3:2 завдяки результативним діям своїх зіркових виконавців.

Інтер пропустив першим уже на шостій хвилині зустрічі від Еріка Томмі, проте невдовзі відігрався зусиллями Дієго Гомеса, якому асистував Ліонель Мессі.

На початку другого тайму аргентинець забив уже сам, вразивши верхній кут воріт розкішним дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика. Спортінг відповів на це другим голом Томмі, але все ж перемогу гостям приніс результативний удар Луїса Суареса на 71-й хвилині матчу.

Українського захисника Інтера Сергія Кривцова не було в заявці на поєдинок, оскільки він продовжує відновлюватися від ушкодження підколінного сухожилля.

Інтер Маямі з 15 очками після дев'яти зіграних матчів очолює турнірну таблицю Східної конференції МЛС, маючи однакову кількість балів із Нью-Йорк Ред Буллз, але на одну гру більше.

Раніше повідомлялося, що Мессі зрівнявся з легендарним гольфістом за кількістю номінацій на престижну премію.