Дубль Роналду приніс Ан-Насру перемогу над Аль-Іттіхадом Бензема

Португалець майстерно реалізував обидва пенальті, які допомогли виграти.

У рамках 17-го туру чемпіонату Саудівської Аравії Ан-Наср здобув виїзну перемогу над Аль-Іттіхадом (4:2).

На перших хвилинах зустрічі господарі відкрили рахунок - Бензема віддав пас на Хамдаллу, який реалізував момент.

До кінця першого тайму гості зуміли не лише відігратися, а й вийти вперед. Спочатку Роналду забив з пенальті, а потім Таліска вивів команду вперед.

Після перерви Аль-Іттіхад зрівняв рахунок - Хамдалла оформив дубль.

Підопічні Луїша Каштру не збавляли обертів і зуміли знову вийти вперед. Цього разу Роналду оформив дубль, забивши з пенальті. Примітно, що у господарів був вилучений Фабіньо, який і "привіз" пенальті.

До кінця зустрічі за Ан-Наср забив і Мане, який оформив дубль і встановив фінальний рахунок зустрічі - 5:2.

Статистика матчу Аль-Іттіхад - Ан-Наср 17-го туру чемпіонату Саудівської Аравії

Аль-Іттіхад - Ан-Наср 2:5

Голи: Хамдалла, 14, 52 - Роналду, 19 (пен.), 68 (пен.), Таліска, 38, Мане, 76, 82

Очікувані голи (xG): 0.83-3.82
Володіння м'ячем: 40%-60%
Удари: 10-16
Удари в площину: 5-8