Арбітр із США не зарахував гол Роналду, побачивши фол із боку португальця

Португалець все одно оформив дубль у першому таймі.

У вівторок, 29 серпня, проходить матч між Ан-Насром та Аль-Шабабом.

Кріштіану Роналду в цьому матчі вже забив два голи та обидва з пенальті. На 13-й хвилині захисник Аль-Шабаба зіграв рукою, а потім на 37-й хвилині грубий фол призвів до ще одного пенальті.

Однак між цими моментами португалець зумів забити ще один гол. На 19-й хвилині поєдинку Брозович круто подав у штрафний майданчик, а Кріш у своєму стилі головою відправив м'яч у дев'ятку.

Проте американський рефері вирішив перевірити момент через VAR і після перегляду скасував гол. На його думку, португалець порушив правила.

Ще до перерви Кріш також відзначився передачею на Мані, зараз рахунок у матчі 3:0 на користь Ан-Насра.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна у нашому Telegram-каналі !