Інтер Маямі драматично вийшов у фінал кубка, Мессі оформив асистентський дубль

Клуб із Флориди побореться за другий у своїй історії трофей після перемоги в Кубку ліг.

У ніч проти четверга, 24 серпня, відбувся півфінальний матч Відкритого кубка США, в якому Цинциннаті приймав Інтер Маямі.

Команда з Флориди у драматичному стилі з камбеком змогла пробитися у фінал змагань, здолавши суперника у серії післяматчевих пенальті.

До середини другого тайму Інтер Маямі поступався з рахунком 0:2, але на 68-й хвилині Леонардо Кампана з передачі Ліонеля Мессі відіграв один м'яч. Вирвати нічийний результат та перевести гру в екстра-тайми гостям вдалося лише у компенсований до поєдинку час. На 90+7 хвилині Кампана та Мессі повторили свої результативні дії - еквадорець забив, аргентинець асистував.

У додатковий час "чаплі" вперше у протистоянні зуміли вийти вперед, коли відзначився Джозеф Мартінес. Однак утримати перевагу в підсумку не вдалося - Цинциннаті відігрався на 114-й хвилині.

Усе ж у серії пенальті перемогу здобув Інтер Маямі - 5:4. Гравці флоридської команди були точними в усіх своїх спробах, першу з яких реалізував Мессі, а представники Цинциннаті припустилися помилки в п'ятому ударі з одинадцятиметрової позначки.

Український захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов відіграв весь матч, отримавши попередження на 80-й хвилині.

У фіналі Відкритого кубка США 27 вересня Інтер Маямі зустрінеться з Г'юстон Динамо, поборовшись за другий трофей у своїй історії.

Нагадаємо, раніше Інтер Маямі виграв Кубок ліг, здолавши у фіналі турніру Нешвілл у серії пенальті (1:1, 10:9 пен.).

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!