Англія сенсаційно поступилася Греції, Італія втратила перемогу проти Бельгії

Завершились матчі Ліги націй.
Збірна Греції / Getty Images

У четвер, 10 жовтня, Італія зустрічалася із Бельгією у рамках третього туру Ліги націй на своєму домашньому стадіоні.

Італійці відкрили рахунок на самому початку матчу завдяки Камбьясо, а на 24-й хвилині Ретегі подвоїв перевагу команди. Однак на 38-й хвилині Пеллегріні був вилучений з поля за грубий фол проти Теата.

Бельгійці скористалися чисельною перевагою і за чотири хвилини де Кюйпер і Троссард провели успішну комбінацію, яка призвела до голу. У другому таймі Бельгія продовжила диктувати умови гри та на 61-й хвилині Троссард зрівняв рахунок. Матч закінчився із рахунком 2:2, що стало розчаруванням для команди Лучано Спаллетті.

Фоли: 11 - 15

В іншому матчі дня Англія приймала Грецію на своєму полі.

На 11-й хвилині греки відкрили рахунок, але гол Мавропаноса було анульовано через офсайд. Англія домінувала у першому таймі, але не змогла забити. У другому таймі Павлідіс подолав оборону Пікфорда та відкрив рахунок. Через 10 хвилин Павлідіс забив ще раз, але гол було анульовано.

Заміна в особі Оллі Уоткінса додала атакам англійців гостроти, але греки знову забили завдяки Павлідісу, хоч і цей гол було анульовано. На 87-й хвилині Джуд Беллінгем зумів зрівняти рахунок, але Павлідіс у додатковий час приніс перемогу Греції та перше місце у групі.