"Супернику пощастило": Конопля спробував пояснити поразку від Албанії

Захисник збірної України висловився про фіаско у стартовому поєдинку Ліги націй.

Захисник збірної України Юхим Конопля прокоментував поразку від Албанії (1:2) у матчі стартового туру групового раунду Ліги націй.

Гравець став автором першого голу в поєдинку, проте суперник українців відповів двома результативними ударами.

"Звичайно, матч видався дуже важким. Знали, що принциповий і незручний суперник. Загалом, як і вся група. Я вважаю, що поступилися зовсім не за грою. У нас було більше моментів, більше били по воротах. Пропустили із двох контратак. Кутовий був після контратаки. Не додивились, супернику пощастило.

Перший гол? Там був сумбур. Здається, я зіграв головою, потім м'яч влучив у когось і впав на ногу супернику, він його й запхнув нам із кількох метрів.

У перерві домовлялися бути більш терплячими. Ми володіли грою у першому таймі, нам потрібно було нарощувати контроль. У принципі, ми це і зробили, забили гол. Потім стандарт. Це завжди важко, коли так пропускаєш. Це може статися з будь-якою командою, з Францією, Іспанією чи Англією. Усі можуть пропустити після стандарту. Важко прийти до тями після такого.

Мій гол? Радий, що забив. Можна сказати, що трохи треную такі удари. На жаль, це не допомогло команді перемогти. Тому це просто гол і не більше", - сказав Конопля після матчу.

Нагадаємо, на ISPORT доступне відео голів і найкращих моментів матчу Україна - Албанія (1:2).