Миколенко знайшов причини поразки від Албанії в Лізі націй

Віталій похвалив албанців за гру в обороні.

Національна збірна України провально почала новий розіграш Ліги націй - підопічні Сергія Реброва мінімально поступились команді Албанії (1:2) у номінально домашньому матчі.

Захисник збірної Віталій Миколенко вважає, що національна команда досить непогано почала другий тайм, але Албанія добре зіграла в обороні:

"Пропустили два м'ячі через свої помилки, не змогли забити наприкінці матчу. Я вважаю, що ми добре почали другий тайм, могли забити ще після першого голу. Це футбол. Пропустили два голи, команда суперника закрилась в обороні, ми не змогли її розкрити" - цитує Миколенка Трибуна.

Нагадаємо, наступний матч наша національна команда проведе у вівторок, 10 вересня. Україна зустрінеться з командою Чехії, яка у першому турі розгромно програла грузинам (4:1).