Провальний старт України в Лізі націй в огляді матчу з Албанією: відео голів і найкращих моментів

До вашої уваги огляд поєдинку української національної команди.

У суботу, 7 вересня, збірна України у столиці Чехії Празі номінально домашнім матчем із Албанією стартувала у групі B1 Ліги націй-2024/25.

Команда Сергія Реброва забила першою, проте в підсумку дозволила супернику здобути вольову перемогу 2:1.

Рахунок у поєдинку після перерви відкрив Юхим Конопля, але опонентам "синьо-жовтих" досить швидко вдалося відігратися зусиллями Ардіана Ісмайлі. Вирішальний та переможний для албанців гол на 66-й хвилині забив Ясір Асані.