Збірна України програла другий матч жіночої Ліги націй, цього разу Польщі

Українки з тим самим рахунком, що й у першій грі, поступилися у другому поєдинку турніру.

У вівторок, 26 вересня, у Гдині відбувся матч другого туру групи В3 жіночої Ліги націй, у якому зійшлися збірні Польщі та України.

На жаль, "жовто-синім" знову не вдалося здобути перемогу, програвши 1:2.

У середині першого тайму господині поля вийшли вперед завдяки голу Еви Пайор. Вона ж у другій половині поєдинку оформила дубль.

За десять хвилин до кінця матчу Любов Шматко скоротила відставання українок, скориставшись передачею Анни Петрик. Але це був максимум, на який наша збірна могла розраховувати цього дня.

Таким чином збірна України програла другий матч поспіль з тим самим рахунком 1:2, раніше поступившись збірній Сербії.

Після двох турів Україна посідає третє місце свого квартету, маючи поки що нуль у графі набраних очок. У наступному турі підопічні Володимира П'ятенка зустрінуться зі збірною Греції. Ця гра відбудеться 27 жовтня.

Польща - Україна 2:1
Голи: Пайор 22, 67 - Шматко 80.

Польща: Кєдржинек - Матисік, Грец, Зєнєвіч, В’янковська - Грабовська, Паволлек, Лефельд (Собаль, 85) - Паділья (Врубель, 70), Пайор, Камчик (Шимчак, 90+4).

Україна: Самсон - Подольська, Корсун, Шматко, Петрик - Андрухів (Гірин, 46), Семків, Панцулая - Овдійчук, Калініна, (Кравчук, 46), Козлова (Глущенко, 68).

Попередження: Камчик, Врубель - Панцулая, Кравчук, Петрик.

Вилучення: Грец, 90+3 (Польща, пряма червона)