Жіноча збірна України поступилася Сербії у першому матчі дебютної Ліги націй

Українки не втримали переможний рахунок і, зрештою, взагалі залишилися без очок.

У п'ятницю, 22 вересня, стартував розіграш дебютної жіночої Ліги націй.

У першому матчі групи 3 Ліги В жіноча збірна України зустрілася зі збірною Сербії. І, на жаль, цей поєдинок нового турніру було програно з рахунком 1:2.

Хоча починався він дуже добре. На 20-й хвилині Ольга Овдійчук скористалася помилкою голкіпера суперниць та вивела "жовто-синіх" уперед.

Але після перерви сербські футболістки змогли змінити перебіг матчу. Спершу Олена Чанкович успішно реалізувала небезпечний штрафний удар, після чого Невена Дам'янович головою замкнула подачу з кутового.

За 17 хвилин, що залишилися, українки не змогли вирвати хоча б нічию і в результаті програли. У наступному турі жіноча збірна України зіграє із Польщею. Цей матч відбудеться у вівторок, 26 вересня.

Україна - Сербія 1:2
Голи: Овдійчук, 20 - Чанкович, 64, Дам'янович, 79.

Україна: Самсон - Подольська, Корсун, Шматко, Петрик - Апанащенко (Глущенко, 90), Панцулая, Андрухів (Гірин, 60), Овдійчук, Козлова (Котяш, 80) - Калініна (Кравчук, 80).

Сербія: Костич - Лазаревич, Слович, Дам'янович, Влайнич (Фрайтович, 90) - Філіпович, Павлович (Благоєвич, 90+3), Чанкович - Поляк (Мілівоєвич, 58), Дамнянович (Чавич, 90), Міятович (Іванович, 58).

Попередження: Філіпович.