Нідерланди - Італія 2:3 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги націй

Італійці обіграли суперника у матчі за третє місце турніру європейських збірних.

У неділю, 18 червня, в Енсхеді на Де Гролс Весті відбувся матч за третє місце Ліги націй, у якому зустрілися збірні Нідерландів та Італії.

У першому таймі "скуадра адзурра" двічі відзначилася у воротах опонента, завдяки голам Федеріко Дімарко та Давіде Фраттезі.

По ходу другого тайму команди обмінялися голами: спочатку забив Стівен Бергвейн, а всього через чотири хвилини відзначився Федеріко К'єза.

Наприкінці зустрічі Жоржіньо Вейналдум скоротив відставання "помаранчевих" до мінімуму, але це все, на що вистачило команду Рональда Кумана. У підсумку Італія перемогла з рахунком 3:2 та здобула бронзові медалі турніру.