Зоря завершила виступи у Лізі конференцій впевненою перемогою над Брейдабліком

Луганчани посіли третє місце у своїй групі.
Зоря Луганськ / ФК Заря

У Любліні 14 грудня пройшов матч шостого туру групи У Ліги конференцій між командами Зоря та Брейдаблік. Незважаючи на те, що матч не впливав на турнірне становище команд, він був важливим для отримання призових та емоційного задоволення від гри.

Зоря розпочала матч активно, що викликало питання про причини такої гри не у кожному матчі. На другій хвилині Едуардо Герреро обійшов офсайд і переграв воротаря зі штрафної зони. За вісім хвилин Зоря збільшила свою перевагу завдяки автоголу Даміра Муміновича.

До двадцятої хвилини рахунок був 3:0 на користь Зорі. Олександр Сапутін швидко ввів м'яч у гру, Дмитро Мішнєв зробив пас вперед на Петара Мічина, який пробив повз воротаря.

Після цього гра сповільнилася і ініціативу перехопили ісландці. Однак вони не змогли пробити Сапутіна. Натомість Зорі вдалося забити четвертий гол. Арсеній Батагов зробив передачу на Ігоря Горбача, який вирвався на зустріч із воротарем та забив гол.

У результаті Зоря завершила свій виступ у єврокубках на третьому місці у групі з сімома очками, здобувши впевнену перемогу в останньому матчі.