Зоря програла Маккабі Тель-Авів у Лізі конференцій

Луганський клуб не зміг реалізувати більшість своїх шансів.
Зоря - Маккабі / Getty Images

У четвер, 9 листопада, в рамках четвертого туру групового етапу Ліги конференцій, футбольний клуб Зоря з Луганська зіграв проти Маккабі з Тель-Авіва.

Зоря почала матч невдало, пропустивши гол уже на сьомій хвилині. До кінця першого тайму ізраїльська команда ще двічі вразила ворота Зорі, збільшуючи свою перевагу.

У другому таймі очікувалося, що Зоря відновить рівновагу і почне скорочувати відставання, але Маккабі продовжила впевнену гру.

На 57-й хвилині Зорі вдалося забити, але гол було скасовано через офсайд. Пізніше Зоря все ж таки скоротила відставання, але це не змінило загальну картину гри.

У час, що залишився, Зоря спробувала відновити рівновагу, але матч завершився перемогою Маккабі з рахунком 3:1.

Варто зазначити, що Маккабі не грав з 5 жовтня через події в секторі Газа.