"Після вилучення план повністю змінився": Тренер Дніпра-1 оцінив результат матчу зі Спартаком Трнава

Дніпряни у меншості завершили внічию перший поєдинок відбору Ліги конференцій.

Виконуючий обов'язків головного тренера Дніпра-1 Валерій Городов прокоментував нічийний результат першого матчу раунду плей-офф кваліфікації Ліги конференцій зі Спартаком Трнава (1:1).

Українська команда вже на дев'ятій хвилині зустрічі залишилася у меншості, а під кінець поєдинку заробила ще одне вилучення.

"Це для нас був важкий матч. Ви розумієте, що грати сто хвилин у меншості - це дуже важко. Хочу подякувати усім гравцям, персоналу і особливо нашим вболівальникам за підтримку. А футболістам подякую за якість гри і за терпіння. Вони молодці.

Червоні картки і пенальті? Не можу нічого сказати по цих моментах. Не бачив.

Після вилучення план повністю змінився. Нам треба було тримати м’яч, грати в пас, перекривати зони і реалізовувати власні моменти.

Позаду тільки перший тайм протистояння. Попереду буде друга гра і думаю, що ви побачите зміни", - наводить слова тренера офіційний сайт Дніпра-1.

Нагадаємо, на ISPORT доступно відео голів і найкращих моментів матчу Спартак Трнава - Дніпро-1 (1:1).

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!