Яремчук оформив хет-трик у матчі кваліфікації Ліги конференцій

Українець допоміг бельгійській команді вдруге розгромити суперника та пройти далі.

У четвер, 17 серпня, Брюгге у матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги конференцій зустрічався на виїзді з ісландським Акюрейрі.

Після надупевненої перемоги з рахунком 5:1 у першій грі бельгійська команда у другому поєдинку розібралася з суперником із аналогічним рахунком, у чому їй безпосередньо допоміг український форвард Роман Яремчук, який оформив хет-трик.

Українець вперше у сезоні вийшов на поле у стартовому складі Брюгге та у другому таймі записав на свій рахунок три голи.

Яремчук відзначився забитими м'ячами на 57-й та 66-й та 75-й хвилинах і довів рахунок до розгромного.

Акюрейрі - Брюгге 1:5

Голи: Петерсен, 59 - Боята, 7, Скураш, 45+3, Яремчук, 57, 66, 75

У раунді плей-офф кваліфікації Ліги конференцій Брюгге зустрінеться з іспанською Осасуною.

Тепер на рахунку Яремчука чотири голи у чотирьох матчах за бельгійську команду в усіх турнірах нинішнього сезону.

Нагадаємо, що Яремчук також відзначився забитим м'ячем у першому поєдинку з Акюрейрі.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!