Динамо - Аріс: відео голів та огляд матчу Ліги конференцій

До вашої уваги найкращі моменти матчу.

У четвер, 17 серпня, в рамках матчу-відповіді кваліфікації Ліги конференцій Динамо зустрічалося з Арісом. Матч завершився перемогою українців із рахунком 2:1.

У першому таймі обидві команди зуміли обмінятись роками. Спочатку грецький колектив роздрукував ворота "біло-синіх", а потім кияни відновили паритет.

Вже в другій половині зустрічі "Динамо" важко вийшло попереду. Лише на 85-й хвилині Олександр Караваєв врятував свою команду.

Далі стався овертайм, де не було голів, що призвело до серії післяматчевих пенальті. Там уже перемогу здобуло Динамо.