Безус відзначився шостим голом у третьому поспіль єврокубковому матчі

Український півзахисник роззабивався на старті нового сезону.

Український півзахисник кіпрської Омонії Роман Безус записав на свій рахунок черговий гол у єврокубковій кампанії своєї команди.

Українець вийшов у стартовому складі на перший матч третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти Мідтьюлланда та під кінець першого тайму відкрив рахунок у поєдинку.

На 38-й хвилині після помилки гравця команди суперника Безус підхопив м'яч перед штрафним майданчиком і з-під захисника відправив його у ворота.

Цей результативний удар так і залишився єдиним у поєдинку та приніс Омонії домашню перемогу 1:0.

Для Безуса цей гол став уже шостим у трьох поспіль матчах кваліфікації Ліги конференцій. Раніше український півзахисник забив п'ять м'ячів у другому раунді в протистоянні з Габалою - хет-трик у першій грі та дубль у матчі-відповіді.

Раніше Безус виявив бажання повернутися до збірної України.

Слідкувати за новинами та отримувати цікавий спортивний контент можна в нашому Telegram-каналі!