АЗ Алкмар здобув вольову перемогу над Лаціо

Італійський колектив на своєму полі зазнав поразки.

У вівторок, 7 березня, у рамках першого матчу 1/8 фіналу Ліги конференцій Лаціо приймав на своєму полі АЗ Алкмар.

Першими рахунок голам у цій зустрічі відкрили господарі поля. Вінгер Педро відзначився з асиста хавбека Маттіа Дзакканьї.

Гостьова команда спромоглася відповісти під завісу першого тайму. Форвард Вангеліс Павлідіс відновить паритет на 45-й хвилині.

У середині другої половини АЗ уже вийшов уперед. Команда вже повела у рахунку, проте після цього їй довелося сісти в оборону. Італійський клуб намагався знайти в ній пролом, проте матч так і завершився перемогою нідерландців 2:1.