Коваль із Шерифом пройшли Партизан, Пластун та Лудогорець вилетіли від Андерлехта

Не всі українські легіонери зуміли подолати 1/16 фіналу Ліги конференцій.

У четвер, 23 лютого, відбулися матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги конференцій за участю українських футболістів, які виступають у Європі.

Молдовський Шериф із Максимом Ковалем у воротах зумів перевернути хід гри. Програвши перший поєдинок 0:1, а також пропустивши вже на 13-й хвилині, команда українця тричі розписалася у воротах суперника, виборовши місце в 1/8 фіналу турніру.

Партизан - Шериф 1:3
Голи: Меніг, 13 - Бадоло, 22 (пен.), Діоп, 45+1, 47.

Партизан: Попович - Філіпович, Маркович, Санічанін, Урошевич - Белич (Павлович, 82), Фейса (Баздар, 60), Діабате, Пантич (Траоре, 69), Меніг (Йович, 82) - Гомес.

Шериф: Коваль - Зохурі, Кікі, Радельїч, Кпозо - Бадоло, К'ябу, Діоп - Атьємвен (Гарананга, 70), Тапсоба (Мумуні, 82), Аканбі.

Попередження: Баздар - Радельїч, К'ябу.

У паралельній зустрічі Ігор Пластун та його Лудогорець не змогли утримати перевагу над Андерлехтом після першого матчу, який вони виграли 1:0.

Зустріч розпочалася з автоголу болгарського клубу, після чого бельгійці подвоїли перевагу під час другого тайму. Але, на щастя, Лудогорець практично одразу зміг відіграти один м'яч, завдяки чому матч перейшов до овертайму.

Під час першого екстратайму команда Пластуна залишилася у меншості. І навіть у такому стані Лудогорець дотягнув до серії пенальті, де промазав три удари поспіль. Андерлехт у свою чергу реалізував усі свої спроби.

Андерлехт - Лудогорець 2:1 (по пен. 3:0)
Голи: Руссо, 13 (аг), Версхарен, 68 - Тьяго, 71.

Андерлехт: Вербругген - Сарделла, Вертонген, Н'Діайє (Садікі, 94) - Дрейєр, Арнстад (Стассін, 107), Діавара (Рефаелов, 89), Версхарен - Стройкенс (Ашімеру, 83), Слімані (Раман, 83), Амузу (Ангуло, 62).

Лудогорець: Падт - Вітрі (Піпа, 12), Пластун, Руссо, Недялков - Нарессі, Пйотровські, Нонато (Янков, 78) - Текпетей (Делєв, 46), Тьяго (Тіссера, 90+2), Дєсподов (Гонсалвеш, 103).

Попередження: Стройкенс, Рефаелов, Арнстад, Сарделла - Нарессі, Пйотровські, Руссо, Піпа, Тіссера.

Вилучення: Пйотровські (друга жовта).