Баварія на виїзді не змогла обіграти Уніон

Мюнхенці другий матч поспіль втрачають очки.
Уніон - Баварія / Getty images

У суботу, 3 вересня, у рамках 5 туру Уніон зустрічався із Баварією. Матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Команди у першому таймі обмінялися голами, після чого настало затишшя. До кінця 45-хвилинки мюнхенці намагалися вирватися вперед, проте оборона суперника була ідеальною.

У другій половині зустрічі Уніон зумів доставити проблем мюнхенцям, через що їм доводилося, крім атаки, звертати увагу і на свій захист.

У підсумку зустріч завершилася внічию, а Баварія втратили очки в другому матчі поспіль.

Уніон Берлін - Баварія 1:1

Голи: Бекер, 12 - Кімміх, 15

Уніон: Реннов, Тріммель, Кнохе, Йеккель, Дукі, Гіссельманн, Рюерсон, Харагуті, Зегуїн, Хедіра, Торсбю, Шафер, Беккер (Левелінг, 62), Беренс (Міхель, 62).

Баварія: Нойєр, Павар, Упамекано, де Лігт, Девіс, Кімміх, Гнабрі, Мане, Коман, Сані, Мусіала.

Попередження: Кімміх, Гравенберх, Хедіра.