Мілан у чудовому стилі обіграв Ювентус на Сан-Сіро

"Дияволи" порадували публіку перемогою над принциповим суперником.
Мілан / Getty Images

У суботу, 8 жовтня, на Сан-Сіро відбувся матч дев'ятого туру італійської Серії А, в якому Мілан приймав у гостях Ювентус. Господарі поля здобули впевнену перемогу з рахунком 2:0.

Перший гол зустрічі відбувся лише у компенсований арбітром час до першого тайму. Фікайо Томорі найкраще зорієнтувався у штрафному майданчику після подачі кутового, зблизька відправивши м'яч у сітку воріт туринців.

Майже відразу після перерви "росонері" подвоїли свою перевагу. Це Браім Діас влаштував слалом по половині поля "старої синьйори", залишивши не при справах всю оборону гостей разом з Войцехом Щесни.

Ближче до кінця поєдинку команда Стефано Піолі віддала ініціативу своєму опоненту, який так і не зміг забити навіть одного разу.

Варто зазначити, що Піолі вперше обіграв Массіміліано Алегрі: раніше їхні команди зустрічалися між собою 19 разів (5 нічиїх, 14 поразок).

Мілан - Ювентус 2:0
Голи: Томорі, 45+1, Діас, 54.

Мілан: Татарушану - Калулу, Габбія, Томорі, Ернандес - Беннасер (Вранкс, 84), Тоналі, Побега (Крунич, 59) - Діас (де Кетеларе, 65), Жиру (Ребич, 65), Леау (Орігі, 84).

Ювентус: Щесни - Даніло, Бонуччі, Бремер, Алекс Сандро - Куадрадо (Маккенні, 46), Локателлі (Паредес, 56), Рабьйо (Суле, 80), Костич (Міретті, 56) - Влахович (Кін, 79), Мілік.

Попередження: Діас, Тоналі - Куадрадо, Кін, Паредес.