Динамо у матчі з двома видаленнями розгромно поступилося Лаціо

Київський клуб невдало стартував у Лізі Європи.
Лаціо - Динамо / Getty Images

25 вересня у Гамбурзі на стадіоні Фолькспаркштадіон пройшов матч першого туру головного етапу Ліги Європи між командами Динамо та Лаціо.

На жаль для українських уболівальників, "біло-сині" не змогли протистояти натиску в першому таймі, що визначило результат матчу.

Вже на п'ятій хвилині гри команда під керівництвом Олександра Шовковського була змушена діставати м'яч зі своїх воріт після того, як Булає Діа без перешкод пройшов оборону та забив гол.

Ситуація погіршилася, коли на 19-й хвилині Браян Себальос отримав травму та був замінений на Крістіана Біловара.

"Орли" використали можливість грати проти захисників Динамо, загальний вік яких становив 42 роки.

У середині першого тайму Лаціо за дві хвилини збільшив рахунок до розгромного: спочатку забив Олувафісайо Деле-Баширу, а потім Діа оформив дубль. Хоча Динамо не грало погано, Лаціо реалізувало три з чотирьох своїх ударів на той момент.

Після перерви Лаціо також втратило гравця через травму – на 57-й хвилині з поля пішов Патрік. У другій половині гри Лаціо було ближчим до забивання четвертого голу, ніж Динамо до свого першого.

Проте жодна із команд не змогла забити. Максим Брагару, який вийшов на заміну на 64-й хвилині, отримав червону картку за грубу гру лише за 8 хвилин. Тиджані Нослін з Лаціо протримався на полі лише три хвилини і був вилучений за удар ліктем Владислава Дубінчака.

Динамо програло з рахунком 0:3 і приєдналося до команд, які програли у першому турі. Наступним суперником "Динамо" буде німецький Хоффенхайм (3 жовтня).