"Погана гра - кажу, як є": Клопп відреагував на провал Ліверпуля в матчі з Аталантою

Тренер "червоних" оцінив шанси на прохід у півфінал Ліги Європи після розгромної поразки.

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував поразку від Аталанти в першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи.

Напередодні мерсисайдці на своєму полі поступилися італійській команді з рахунком 0:3.

"Мені не сподобалися наші тактичні дії при володінні м'ячем. Ми подарували суперникам одну ситуацію, потім всі раптом погналися за іншим хлопцем. Аталанта провела гарну гру, забила три голи і заслужила на перемогу.

Я перегляну запис цієї гри в понеділок. Я вже знаю, якщо ми виправимо пару моментів, то станемо кращими.

Чи зможемо виграти? Так, якщо гратимемо добре, це можливо. Чи зможемо перемогти 3:0? Гадки не маю. Але зараз нам погано і це важливо.

Погана гра - кажу, як є. Отак ми програли. У такі моменти завжди здається, що вони вже пройшли, але поки ми не зіграємо з ними знову, це не так", - наводить слова Клоппа офіційний сайт УЄФА з посиланням на TNT Sports.

Матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи Аталанта - Ліверпуль відбудеться 18 квітня.

Раніше захисник Ліверпуля Вірджіл Ван Дейк також висловився про поразку від Аталанти.