Баєр на своєму полі комфортно обіграв Вест Гем

Завершився черговий матч плей-офф.
Баєр - Вест Гем / Getty Images

У четвер, 11 квітня, в рамках чвертьфіналу Ліги Європи Баєр прийняв на своєму полі Вест Гем.

Протягом перших 20 хвилин гри господарі активно атакували, але воротар Вест Гема Фабіанські успішно справлявся з обороною. Попри численні моменти перший тайм завершився без голів.

У другому таймі ситуація не змінилася, хоча гості стали впевненіше стримувати атаки. Але команда Баєра, під керівництвом Алонсо, відома своїми перемогами в останні хвилини, і гра з Вест Гемом не стала винятком.

На 83-й хвилині Баєр отримав кутовий, удар Боніфасі був заблокований, але удар Хофманна привів до голу. На додаток Боніфасе забив другий гол, зміцнивши перемогу Байєра.

Рахунок матчу 2:0 на користь Байєра. Якби не Фабіанські, "фармацевти" могли б досягти більшого рахунку.