Неймовірна перемога: Байєр у драматичному матчі пройшов Карабах у Лізі Європи

"Фармацевти" вчинили неможливе.

У четвер, 14 березня, в рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу ліги Європи Байєр приймав Карабах. Матч завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

Команди вели між собою запеклу боротьбу протягом усієї зустрічі і німецький колектив мав набагато більше шансів відзначитися, проте азербайджанці зуміли приголомшити Байєра.

На 58-й хвилині Карабах вийшов уперед, поставивши іменитого суперника у незручне становище, проте після цього команда залишилася у меншості, але це їх не налякало!

Джерело: Getty Images

Гості зуміли подвоїти перевагу, поставивши по суті "фармацевтів" на коліна. Байєр стрімголов помчав відіграватися і зумів все ж таки забити. І ось вона, інтрига.

У час, що залишився, підопічні Хабі Алонсо робили все можливе, щоб відновити паритет, проте їм вдалося навіть більше! Байєр зумів за кілька хвилин до кінця не лише відігратися, а й забити переможний м'яч. Серія без поразок продовжується!