Ліверпуль знищив Спарту в другому матчі поспіль у Лізі Європи

Команда Юргена Клоппа вийшла до чвертьфіналу турніру.

У рамках матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Ліверпуль на своєму полі приймав Спарту. Перша зустріч завершилася розгромною перемогою "червоних" - 5:1.

Другий матч команд пройшов за подібним сценарієм. Уже за перші 14 хвилин Ліверпуль забив чотири голи. Нуньєс, Кларк, Салах і Гакпо впевнено вразили ворота суперника.

Після перерви англійський колектив продовжив домінувати, забивши ще двічі. Гакпо оформив дубль, а Собослай заніс своє прізвище до протоколу.

Головним героєм зустрічі став Салах, який забив і віддав дві гольові передачі. Для єгиптянина це вже сьомий сезон у Ліверпулі, за який він забиває понад 20 голів.

Спарта ж відповіла голом престижу ще в першому таймі - Бірманчевіч забив.

Статистика матчу Ліги Європи Ліверпуль - Спарта

Ліверпуль - Спарта 6:1
Голи: Нуньєс, 7, Кларк, 8, Салах, 10, Гакпо, 14, 55, Собослай, 48 - Бірманчевіч, 42

xG: 4.14-0.36