Рома виявилася сильнішою за Фейєнорд по пенальті, вийшовши в 1/8 Ліги Європи

Команди "полоскотали" нерви фанатам у вкрай цікавому матчі.

У четвер, 22 лютого, в рамках матчу-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи Рома приймала Фейєнорд.

Забиті м'ячі припали вже на перші хвилини зустрічі. Вже на старті голом відзначився форвард гостьової команди Сантьяго Хіменес, але досить швидко римляни відновили паритет зусиллями Лоренцо Пеллегріні.

У другій половині гри було вкрай мало небезпечних моментів, через що гра перейшла в овертайм, де командам потрібно було виявити, кому дістанеться путівка до наступного етапу.

Вже в додані 30 хвилин Рома та Фейєнорд намагалися швидкими контратаками забитий гол і вирішити результат матчу, проте оборона зіграла надійно.

Справа дійшла до пенальті, де у футбольній лотереї пощастило Ромі – 4:2 у серії пенальті.