Шахтар поступився Марселю і вилетів із Ліги Європи

Українська команда завершила свої виступи у єврокубках.
Марсель - Шахтар / Getty Images

У четвер, 22 лютого, на Велодромі пройшов матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому Шахтар приїхав у гості до Марселя.

За тиждень раніше команди розписали результативну нічию 2:2, яка, по суті, нічого не змінила у цій дуелі.

Поєдинок у Франції розпочався для підопічних Маріно Пушича дуже добре. Вже на 12 хвилині Георгій Судаков реалізував пенальті, призначений за фол Жонатана Клосса.

На жаль, таким рахунок пробув не дуже довго. На 23-й хвилині французи змусили помилитися Тараса Степаненка, після чого м'яч дійшов до П'єра-Емерика Обамеянга, який своїм рекордним для Ліги Європи голом відновив паритет.

Що далі розвивався матч, то більше переваги отримували провансальці. "Оранжево-чорні" теж мали небезпечні моменти, але не зумівши їх реалізувати, вони позбавили себе можливості перемогти.

Натомість у господарів поля у цьому плані все було в повному порядку. Прикро, що кожен із голів Марселя став наслідком індивідуальних помилок гравців української команди.

Так, за 15 хвилин до кінця зустрічі Обамеянг скинув м'яч головою на Ісмаїлу Сарра. Микола Матвієнко міг перехопити передачу, але не зумів потрапити по м'ячу. Сенегалець зблизька "розстріляв" Дмитра Різника.

Точку в матчі поставив Жоффрі Кондогбія, який скористався знижкою від Степаненка, який так і не зрозумів, що сталося. А хавбек Марселя спокійно відправив м'яч у порожні ворота.

Марсель - Шахтар 3:1 (за сумою двох матчів 5:3)
Голи: Обамеянг, 23, Сарр, 74, Кондогбія, 81 – Судаков, 12 (пен.).

Очікувані голи (xG): 1,65 – 1,39
Володіння м'ячем: 48% - 52%
Удари: 19 - 11
Удари у ворота: 7 - 4
Фоли: 8 - 19

Марсель: Лопес - Клос, Мбемба, Мейте, Жіго, Мерлен - Кондогбія, Унахі (Верету, 64), Харіт (Согло, 90+4) - Мумбанья (Сарр, 64), Обамеянг (Ндіайє, 85).

Шахтар: Різник – Конопля, Ракицький, Матвієнко, Азарові (Траоре, 85) – Степаненко (Невертон, 83) – Зубков (Швед, 83), Бондаренко (Криськів, 85), Судаков, Егіналду – Сікан (Педріньо, 85).

Попередження: Жиго – Егіналду, Конопля, Матвієнко, Степаненко, Ракицький.