Кочергін - про матч зі Спортингом: Залишився осад, адже ми могли перемогти

Український півзахисник Ракува прокоментував результат матчу.
Владислав Кочергін / Getty Images

У третьому турі групового етапу Ліги Європи Ракув на своєму полі зустрічався з Лісабонським Спортингом. Португальський клуб із восьмої хвилини грав у меншості, проте зумів перший відкрити рахунок у матчі.

Завдяки результативній передачі українського хавбека Владислава Кочергіна польський клуб зумів зрівняти рахунок, а матч завершився з рахунком 1:1.

Футболіст в ексклюзивному інтерв'ю для журналіста Football.ua Роман Котляр прокоментував зустріч.

"До вилучення у соперника ми дуже добре виходили з-під пресингу соперника, але після цієї червоної пропустили такий гол зі стандарту, після чого у Спортінга додалося сил, а ми трохи втратили наш ритм. Було важко реалізувати ті напрацювання, які ми тренували перед матчем Можливо, це трохи надломило нашу команду.

Втім, під час перерви тренерський штаб підказав нам, як правильно розкривати оборону суперника. Забили гол — могли забити більше, але це все ж таки перші наші очки у Лізі Європи. Звісно, що трохи залишився осад, оскільки ми могли перемогти... Але Спортінг також дуже хороша команда з хорошими футболістами, тому задовольняємось нічиєю.

Поганий стан газону? Я з цим погоджуюсь. Було слизько, навіть граючи у бутсах із залізними шипами, проте маємо те, що маємо.

У нас ще є три матчі, і тренерський штаб сказав, що кожного з наших суперників можна обыграть. Просто треба докласти максимум зусиль і виходити на кожний поєдинок Ліги Європи з бажанням перемагати", - розповів Кочергін для Football.ua.

Зазначимо, що після трьох турів Ракув розташувався на четвертому місці у групі D, маючи у своєму активі один бал.