Аякс - Марсель 3:3 Відео голів і найкращих моментів матчу Ліги Європи

До вашої уваги огляд єврокубкового поєдинку.

У четвер, 21 вересня, Аякс приймав на своєму полі Марсель у рамках першого туру групової стадії Ліги Європи.

Суперники влаштували результативне протистояння, завершивши поєдинок унічию 3:3.

Господарі поля уже до 20-ї хвилини зустрічі вели з перевагою в два м'ячі після результативних ударів Карлуша Боржеса і Стівена Бергвейса, але ще до перерви провансальці вирівняли становище зусиллями Жонатана Клаусса і П'єра-Емеріка Обамеянга.

У другому таймі Кеннет Тейлор знову вивів амстердамців уперед, але ближче до кінця матчу Обамеянг оформив дубль.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Аякс - Марсель у першому турі Ліги Європи:

Аякс - Марсель 3:3

Голи: Боржес, 9, Бергейс, 20, Тейлор, 52 - Клаусс, 23, Обамеянг, 38, 78.

Аякс: Гортер, Соса, Гато, Шутало, Гоеї, Тейлор, Тахіровіч (Вос, 46), Бергейс (ван ден Бомен, 85), Бергвейн (Медіч, 90+3), Броббі (Акпом, 85), Боржес (Авіла, 90+3).

Марсель: Лопес, Лоді (Балерді, 80), Мбемба, Жиго, Клос, Кондогбіа (Вітінья, 65), Ронж'є, Унаї, Аріт (Муге, 80), Обамеянг (Корреа, 79), Ндіай (Верету, 65).

Попередження: Бергейс, Вос - Жиго.

Вилучення: Вос, 90+1 (друга жовта).

Джерело: MEGOGO