Зоря - Славія 2:1 відео голів та найкращих моментів матчу Ліги Європи

"Чорно-білі" були близькими до того, щоб зробити камбек і завоювати місце на груповому етапі турніру.

Луганська Зоря зустрічалася з празькою Славією в рамках матчу-відповіді раунду плей-оф Ліги Європи.

Незважаючи на поразку 0:2 у першій грі, луганська команда продемонструвала характер і повернулася у боротьбу за місце на груповій стадії турніру

Це стало можливим завдяки голам Данила Алефіренка та Дениса Антюха у першому таймі. Однак, на жаль, "чорно-білі" трішки не дотягнули до додаткового часу.

За десять хвилин до кінця матчу Матей Юрасек відіграв один м'яч, чого було достатньо Славії, щоб перемогти за підсумками двоматчевого протистояння.