Зоря не втримала нічию, двічі пропустивши від Славії наприкінці матчу

"Чорно-білі" були близькими до того, щоб забрати з собою прийнятний результат.

У четвер, 24 серпня, у Празі на Фортуна Арені пройшов перший матч раунду плей-оф Ліги Європи між Славією та луганською Зорею.

Цей поєдинок дуже нагадав минулу зустріч чехів із українською командою, коли Дніпро-1 постійно захищався.

Те саме відбувалося і цього дня. Якби не Микита Турбаєвський та Джордан, рахунок на табло ще у першому таймі міг бути і 3:0, і 4:0.

Якось "чорно-білі" навіть пропустили: після подачі кутового гравець Славії продовжив м'яч далі, після чого було завдано удару головою з близької відстані, з якою не впорався Турбаєвський.

Однак після перегляду повтору арбітр скасував гол із-за гри рукою в момент продовження подачі.

Декілька неймовірних моментів забити втратив Шранц, який жодного разу не виграв дуель у воротаря Зорі.

Українці намагалися кілька разів втекти в атаку, але їхні зусилля нічим не завершилися.

Варто зазначити, що вихід на поле Петара Мічина одразу після першого тайму дещо оживив гру Зорі. Та й загалом після перерви вона грала сміливіше.

Звичайно, це можна пов'язати з тим, що гравці Славії втомилися, але й наші гравці теж не на місці стояли.

Був гарний момент у Олександра Яцика, який пробивав з лінії штрафного майданчика, але на шляху м'яча в дальній кут опинився захисник чеської команди.

Якоїсь миті здавалося, що Зоря зуміє вивезти з Чехії нічию, але, на жаль, цього не сталося. На 81-й хвилині Петр Шевчик подав кутовий, а Мухамед Тіджані без опору з боку захисту пробив головою точно у кут.

На 89-й хвилині Зоря ледь не зрівняла рахунок. Мічин в оточенні трьох захисників фінтом вийшов на ударну позицію, але м'яч після його удару пройшов недалеко від дальньої штанги.

Через дві хвилини "чорно-білі" втекли в контратаку три в два, але удар Данила Алефіренка заблокував капітан Славії. Потім В'ячеслав Чурко подав кутовий, а Владислав Бугай виграв верхову боротьбу, але його удар був неточним.

А в доданий час захист Зорі показав, чому треба завжди грати до кінця. Після закидання до лицьової лінії гравцям луганського колективу здалося, що м'яч залишив межі поля. Вони зупинилися і підняли руки догори.

Гравці Славії, на відміну від суперника, дограли момент до кінця: Болуватіфе Огунгбаї прострілив у штрафний майданчик, а Лукаш Масопуст ударом у дотик переправив м'яч у ворота - суддя вказав на центр поля.

Так і завершився перший матч протистояння, яке, судячи з усього, завершиться тим, що Зоря вирушить до Ліги конференцій. Хоча гра у другому таймі давала надію на позитивний результат.