Славія - Дніпро-1 3:0 відео голів та найкращих моментів матчу кваліфікації Ліги Європи

Українська команда нічого не зуміла протиставити своєму опоненту.

У четвер, 10 серпня, у Празі відбувся матч третього раунду кваліфікації Ліги Європи між Славією та Дніпром-1.

У першому таймі господарі поля організували перевагу у два голи завдяки дублю Шранца. На 59-й хвилині Славія залишилася у меншості через грубий фол Огбу.

Але це не завадило чеському клубу довести рахунок до розгромного – постарався Валлем.

До вашої уваги відео всіх голів матчу Славія - Дніпро-1 у матчі кваліфікації Ліги Європи:

Славія - Дніпро-1 3:0
Голи: Шранц, 5, 37, Валлем, 81.

Володіння м'ячем: 50% - 50%
Удари: 11 - 2
Удари в площину: 7 - 1
Фоли: 8 - 10
Атаки: 92 - 78

Славія: Коларж - Масопуст, Огбу, Голеш, Провод - Зафейріс (Юрасек, 90), Дорлі, Шранц, Лінгр (Шевчик, 79), Юречка (Валлем, 79) - ван Бюрен (Хитіл, 79).

Дніпро-1: Кінарейкін - Адамюк, Сваток (Пасіч, 46), Сарапій, Кравець - Бабенко (Піхальонок, 61), Бланко, Гуцуляк, Рубчинський (Білл, 80), Третяков (Лєднєв, 11) - Філліпов (Ківінда, 80).

Попередження: Масапуст - Сваток, Бабенко, Лєднєв, Рубчинський, Кравець.